تامین مواد اولیه پلی یورتان(پلی ال و ایزوسیانات)

شرکت یورتان پلیمر شریف با نام تجاری فومیران پلیمر واردکننده و تامین کننده مواد اولیه پلی یورتان شامل انواع پلی ال و ایزوسیانات و افزودنی های مربوطه می باشد.

محصولات ما


.[rev_slidedddsdsafsafar alias=”slider-1″][/rev_slider]

..


🔹مهندسین متخصص و واحد بازرگانی فومیران پلیمر آماده Consultation و عرضه انواع Raw Materials مورد نیاز صنایع پلیمر و پلی یورتان کشور می باشند🔹

امروزه تنوع محصولات یورتانی در جهان و در کشور عزیزمان بسیار زیاد می باشد. از این رو دغدغه تامین مواد اولیه مناسب و با کیفیت برای تولیدکنندگان محترم بیش از پیش است. با توجه به تعدد محصولات پلی یورتانی که شامل انواع فوم های سخت و نرم، رنگ ها، چسب ها و… می باشد. و همچنین باتوجه به اینکه هرکدام از این موارد یادشده مجددا خود دارای انواع مختلفی می باشند. ماننده فوم های سخت که شامل فوم های یخچالی، پانلی، فوم چوب و غیره است. و یا فوم های نرم که شامل فوم مبلمان، فوم زیره کفش، فوم فیلتر هوای خودرو و غیره می باشد. شناسایی و انتخاب مواد اوّلیه مناسب برای افرادی که به تازگی تصمیم به راه اندازی خط تولید محصولات پلی یورتان کرده اند دشوار می باشد.

از سوی دیگر با زیادشدن برندهای مختلف مواد اوّلیه خارجی و داخلی در بازار کشور مسئله کیفیت و سلامت ماده اوّلیه تبدیل به چالشی دیگر برای تولیدکنندگان محترم شده است.

با توجه به نکات یاد شده فوق همکاران ما در واحد بازرگانی فومیران پلیمر همواره در جستجوی مواد اولیه با کیفیت و درجه یک و با قیمت مناسب می باشند. و با خرید های داخلی و خارجی منظم و بصرفه همواره آمادگی مشاوره و تامین مواد اولیه پلی یورتان مناسب شامل انواع پلی ال، ایزوسیانات و افزودنی های مختلف را به تولیدکنندگان محترم دارند. لذا همراهان گرامی در هر زمان و شرایط می توانند مواد اوّلیه مورد نیاز خود را شناسایی و تهیه نمایند.

Call Now Button
×